Kam volat když...

Kam volat když...

Nastavení velikosti písma
Zmenšit písmo o 10%
Zvětšit písmo o 10%
◄ ZPĚT NA NABÍDKUZPĚT NA STANDARDNÍ PODOBU STRÁNEK

Kontakty

Obecní úřad

Adresa : Mikulčice 245, 696 19 Mikulčice
Telefon : (+420) 518 357 230
E-mail : obecmikulcice@seznam.cz
Oficiální internetové stránky : www.mikulcice.cz

Marta Otáhalová
starosta
518 321 828
Otahalova@mikulcice.cz

Jan Vlašic Ing.
místostarosta

518 358 237
Vlasic@mikulcice.cz

Zuzana Láníčková
účetní

518 358 236
ekonom@mikulcice.cz
Petra Matochová
matrika, evidence obyvatel
518 357 230
podatelna@mikulcice.cz

Jiřina Janů
pokladna, mzdy

518 357 030
pokladna@mikulcice.cz

Jarmila Uhrovičová
kultura
518 357 538
kdmikulcice@seznam.cz

OBECNÍ ÚŘAD - POVĚŘENEC PRO OCHRANU OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

PORADÍME VÁM s.r.o.
Lipová 874
696 17 Dolní Bojanovice

za společnost vystupuje  Mgr. Gabriela Lukášková, tel. 728 924 994, e-mail:lukaskova@poradimevamsro.cz


 

Národní kulturní památka Slovanské hradiště

Adresa : Mikulčice 738, 696 19 Mikulčice
Telefon : (+420) 518 357 293
Webové stránky : www.mikulcice-valy.cz
E-mail : info@mikulcice-valy.info

 


Základní škola a Mateřská škola Mikulčice

Status : příspěvková organizace
Adresa :

Mikulčice 555, 696 19 Mikulčice

Ředitelka : Mgr. Kristina Kolovrátková
Datová schránka:  uwamffa
Webové stránky : www.zsmikulcice.cz
E-mail :

zsmikulcice@seznam.cz 


Mateřská škola

Vedoucí učitelka : Bc. Olga Esterková
Telefon : (+420) 518 357 256
E-mail : msmikulcice@seznam.cz

Školní jídelna

Vedoucí školní jídelny:  Helena Nosálová
Telefon : (+420) 518 357 064
E-mail :  sjmikulcice@seznam.cz

Hasiči Mikulčice

Starosta hasičů:  Jaroslav Bolfík
Telefon : (+420) 725 710 027
E-mail :  JSDH.Mikulcice@gmail.com
◄ ZPĚT NA NABÍDKUZPĚT NA STANDARDNÍ PODOBU STRÁNEK